Ogrodzenia, bramy, furtki, balustrady Tel. 669 760 919

Balustrady

Balustrady Żory i Rybnik

Oferujemy Państwo wszystkie rodzaje balustrad pomalowanych proszkowo. Obecnie wielu projektantów wykorzystuje ten rodzaj balustrad jako najbardziej ekonomiczny. Balustrady są dostępne w szerokiej palecie (RAL) kolorów. Nasze balustrady po procesie cynkowania ogniowego i pomalowaniu techniką proszkową można zastosować zarówno na zewnątrz zabudowań, jak wewnątrz nich. Jeżeli są Państwo zainteresowani, chcą zamówić balustrady do swojego domu lub innego pomieszczenia, prosimy o kontakt telefoniczny lub na miejscu w siedzibie firmy. 

Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji. Nasi specjaliści przyjadą do Państwa, dokonają bezpłatnej wyceny i zrealizują projekt w szybkim czasie. Nasze usługi realizujemy na najwyższym poziomie i wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. 

Dbamy o każdy szczegół i walory estetyczne. Jesteśmy terminowi i zawsze  do Państwa dyspozycji. Nasza kadra to wyspecjalizowani fachowcy, którzy świadczą usługi także w zakresie ogrodzeń palisadowych, systemu ogrodzeń panelowych marki Wiśniowski, systemu ogrodzeń łupanych, bram przesuwanych, furtek i uzupełnienia elementów każdego ogrodzenia. Przed realizacją każdego projektu dokonujemy bezpłatnej wyceny. Posiadamy własny sprzęt i materiały.

Produkcja balustrad Żory

Starannie wykonana i rzetelnie zamontowana balustrada może być prawdziwą ozdobą balkonów, schodów czy tarasu. Stanowi również gwarancję bezpieczeństwa wszystkich domowników. Obecnie mamy nieograniczoną możliwość wyboru różnych materiałów – balustrady drewniane, ze stali nierdzewnej czy malowane proszkowo. Dzięki temu zawsze dopasujemy ją do aranżacji domu. Jako wiodący producent balustrad oferujemy niezwykle wytrzymałe, wykonywane z najwyższą starannością metalowe balustrady ze stali ocynkowanej, malowane proszkowo.

 

Najlepsze balustrady Żory

Niezwykle ważne jest, aby balustrady były zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. Wszystkie produkty w naszej ofercie wykonywane są rzetelnie i dokładnie, dzięki czemu przez wiele lat będą spełniać swoje funkcje. Elementy balustrad poddajemy procesowi cynkowania ogniowego, po czym malujemy je techniką proszkową. Jakie zalety posiadają takie poręcze? Są niezwykle trwałe – żadna inna powłoka nie cechuje się tak wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych (wilgoć, skrajne temperatury, promieniowanie UV, grad) czy zabrudzenia zapewniają najwyższą estetykę – są wolne od pęcherzyków, przebarwień, zacieków, spękań. Wraz z upływem czasu farba nie kruszy się ani nie odpada sprawdzą się przy każdego rodzaju balkonach, tarasach czy schodach.

Produkujemy balustrady, które śmiało można wykorzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Wyróżnia nas elastyczność oraz dążenie do zaspokajania indywidualnych potrzeb naszych klientów.

 

Montaż balustrad Żory

Wykorzystując akcesoria wspomagające (wsporniki ścienne, kapsle maskujące, słupki, barierki, uchwyty i inne) jesteśmy w stanie tak zamontować wybraną balustradę, aby elementy mocujące były niewidoczne. Stawiamy na estetykę i bezpieczeństwo, ponieważ wiemy, że komfort domowników jest priorytetem każdego domu czy mieszkania. Wykonywane przez nas usługi odznaczają się najwyższą jakością. Pracujemy precyzyjnie, terminowo i z wysoką kulturą osobistą.

Nasze balustrady mogą stanowić odpowiednie wykończenie każdego projektu.

 

Masz pytania ?

ZADZWOŃ 669 760 919