Ogrodzenia, bramy, furtki, balustrady Tel. 669 760 919

Furtki

Furtki Żory Rybnik

Solidne wyposażenie
Furtki  wyposażone są w wysokiej jakości elementy, takie jak: zawiasy, zamki i wiele innych.
Trwałość na wiele lat
Wszystkie furtki posiadają ochronę antykorozyjną w postaci cynkowania ogniowego oraz malowania proszkowego. Dzięki takiemu zabezpieczeniu furtki przetrwają wiele lat.
Stabilna konstrukcja
Furtki posiadają sztywną konstrukcję montowaną do stalowych słupów lub płytek montażowych. Skrzydło porusza się na zawiasach.

Gdy tworzymy ogrodzenie wokół swojego domu, nie możemy zapomnieć o tym, jak istotną rolę pełni funkcja. Choć, na pierwszy rzut oka mogą wydawać się niepozorne, to właśnie one mają wpływ na to jak prezentuje się dom. To właśnie furtkę, domownicy oglądają codziennie, podczas gdy wychodzą z domu, poza tym będą na nią zwracać uwagę goście, mijający nieruchomość.

Ogrodzenie nieruchomości, ma za zadanie nie tylko ochraniać ją przed nieproszonymi gośćmi, ale również oddziela ją od sąsiadujących posesji. Do jednych z najważniejszych części ogrodzenia, należą brama oraz furtka ogrodzeniowa, które witają gości ale również są elementem wizualnym. Furtka, powinna być przede wszystkim funkcjonalna i praktyczna, ale ważne jest również, aby pasowała do ogrodzenia. Podczas wybierania furtki, warto zastanowić się nad różnymi wariantami: pod względem montażu, wyglądu czy też materiału. Na rynku istnieje wiele firm, między innymi furtki Żory.

Furtki ogrodzeniowe – cechy

Oprócz bramy, furtki są najważniejszym elementem ogrodzenia. Furtka ogrodzeniowa, najczęściej montowana jest do słupków, a one montowane są do ogrodzenia.

Najważniejsze cechy:

  • prosta konstrukcja,

  • bezawaryjna praca,

  • sprawne oraz ciche działanie,

  • możliwość wyboru lewego bądź prawego,

  • antykorozyjne zabezpieczenie.

Jeśli chodzi o wymiary, na rynku są dostępne furtki o różnych wymiarach, aby z łatwością można było dopasować je do ogrodzenia. Jeśli jednak, nie znajdziemy furtki o odpowiednim rozmiarze, możemy wykonać ją na indywidualne zamówienie.

Aby furtka była całkowicie funkcjonalna, już na etapie planowania, warto pamiętać o kilku zasadach. Pierwsza, aby mieć na uwadze, że furtka montowana jest przy ścieżce, która bezpośrednio prowadzi do drzwi wejściowych. Kolejna zasada, musi pasować do reszty ogrodzenia. Trzecia zasada, należy pamiętać że podczas budowy ogrodzenia, trzeba przestrzegać wymogów prawnych.

Masz pytania ?

ZADZWOŃ 669 760 919