Ogrodzenia, bramy, furtki, balustrady Tel. 669 760 919

Ogrodzenia

Ogrodzenia Żory

Nasza firma może państwu zaoferować aż cztery różne wersje ogrodzeń do wyboru, a wśród nich możemy również przebierać w modelach, co daje ogromny wachlarz możliwości. Dajemy gwarancję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pierwszym i zarówno najpopularniejszym ogrodzeniem jest ogrodzenie palisadowe, wykonywane z profili stalowych, które można łączyć z kamienną konstrukcją. Ten model świetnie sprawdza się zarówno w przypadku nowoczesnej architektury, jak i tej tradycyjnej.

Do pozostałych modeli należą ogrodzenia panelowe-siatkowe, bardzo często wykorzystywane na działkach. Wyglądają estetycznie i bardzo szybko się je montuje, co stanowi dodatkowy atut. Trzecią opcją są ogrodzenia z kamienia łupanego lub naturalnego, czyli świetnie rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie naturalny wdzięk. Ich zaletą jest to, że mogą przybierać różne formy, w zależności od życzenia klienta. Jeśli planujemy montaż nowego ogrodzenia Rybnik jest miastem, w którym znajdziemy najlepszych specjalistów na rynku.

Ogrodzenia Rybnik – oferta naszej firmy

  1. Ogrodzenia palisadowe
  2. Ogrodzenia panelowo-siatkowe
  3. Ogrodzenia z kamienia łupanego
  4. Ogrodzenia z kamienia naturalnego

Ogrodzenie, ma przede wszystkim za zadanie gwarantować prywatność, poza tym powinno pasować wizualnie do domu i pełnić estetyczną funkcję. Wybór odpowiedniego ogrodzenia, to spore wyzwanie, jego cena, głównie zależy od tego, z jakiego materiału jest wykonane.

Produkcja ogrodzeń Żory

Nasza firma, oferuje różne rodzaje ogrodzeń do wyboru. Zapewniamy, że każdy z państwa znajdzie coś, co spełni Wasze oczekiwania oraz wyobrażenia. Najpopularniejszym rodzajem ogrodzeń, są ogrodzenia palisadowe, wykonywane są ze stalowych profili, z powodzeniem można łączyć je z kamiennymi konstrukcjami.

Ogrodzenia Żory – nasza oferta:

  • palisadowe,

  • panelowo – siatkowe,

  • z kamienia łupanego,

  • z kamienia naturalnego.

Ogrodzenia palisadowe

Jest to doskonały wybór zabezpieczenia Naszej działki. Ogrodzenia palisadowe, są wytrzymałe oraz bardzo estetyczne. Ogrodzenie składa się z polisad, które wystarczy tylko w odpowiedni sposób ze sobą połączyć. Idealnie wpasuje się w nowoczesną, jak i w tradycyjną architekturę.

Ogrodzenia panelowo – siatkowe

Są to ogrodzenia, które charakteryzuje duża wytrzymałość. Do jej produkcji, używa się wysokiej jakości prętów oraz profesjonalnych urządzeń. Wszystko przygotowywane jest w zakładzie produkcyjnym, właśnie dlatego montaż jest szybki i prosty. Ogrodzenie wygląda schludnie i solidnie.

Tradycyjne mury, coraz częściej zastępowane są przez kamień łupany. Montaż jest o wiele szybszy a co najważniejsze, cena zdecydowanie niższa. Zapewni elegancki wygląd i bezpieczeństwo. Jest bardzo praktyczne.

Mury z kamienia naturalnego, wyglądają elegancko a zarazem są bardzo solidne. W odpowiedni sposób zabezpieczają posesję. Bez problemu wpasują się w nowoczesną architekturę.

Masz pytania ?

ZADZWOŃ 669 760 919